Čierny Havran

Jedálny lístok

Čierny Havran je vo svete kultovým zvieraťom pre mnohé národy. V umení  spája svet mystiky s tým našim, pozemským...Čierny Havran je vo svete kultovým zvieraťom pre mnohé národy. V umení  spája svet mystiky s tým našim, pozemským...

U nás budete Vy ten „kráľ - kráľovná“, ktorý si dokonale vychutnáte vône a chute každého jedla všetkými zmyslami. Bude to pôžitok nielen pre Vás, ale i pre nás, pripraviť a ponúknuť Vám to najlepšie z najlepšieho. Jedlo pripravené s vášňou, láskou, fantáziou, ktoré si budete vychutnávať, s pohárom vína v ruke zabúdať na veci „pozemské“ a necháte sa unášať vôňami, chuťami a výbornou spoločnosťou.

Pre Vás sme tu MY, ktorým na Vás záleží. Chceme Vám dať viac ako len jedlo, víno, kávu! Darujeme Vám ZÁŽITOK, nezabudnuteľnú spomienku, niečo, čo navždy zmení Váš pohľad na stravovanie v reštaurácii. Nazriete k umeniu žiť a stolovať.

Našou najväčšiou odmenou bude Vaša spokojnosť, úsmev, slovo chvály a opätovné stretnutia u Čierneho Havrana. Tešíme sa na Vás, Vašich blízkych a priateľov.

Personál Čierneho Havrana